ÖRMEK SANATTIR.AMİGURUMİ

Sizi tatlı bebeğim #jorjus ile tanıştırmak istiyorum.Cok uslu ve şirinlik abidesidir kendileri...Kızım nasıl mutlu oldu nasıl sevindi anlatamam bir de benim mutluluğumu düşünün,tarifi imkansız bu aşkı anlatmak değil yaşamak gerek... elinizden geliyorsa en azından tığ tutmayı biliyorsanız biraz sabır biraz çaba size yeterli olacaktır.E hadi öyleyse birlikte öğrenip birlikte örelim.

İnstagram da ve pinterestte karşılaştım kendisiyle bir çok deneme yapmış olmama rağmen yine o bilindik soru-yapabilirmiyim oldu?Yapılışını merak edenler, Madris Hiperactivas ın bloğunda  www.artedetei.com da bulabilirler.Benim kullandığım ip Catania...malesef Türkiye de bu ipler satılmıyor.Bana da denemem için yurtdışından sevgili arkadaşım Sade gndermişti.Kullandığım kilitli gözler de 6 mm.yine yurt dışından temin ettim.Ben bunu yazmaktan asla bıkmayacağım kesinlikle Amigurumi bir sanat ve inanılmaz dinlendirici elinizden bırakamayacağınız bir hobi...
 Önümüzdeki günlerde hep birlikte amigurumi örmeye ne dersiniz?Bildiklerimi paylaşmakdan sizlere faydalı olmaktan mutluluk duyuyorum.Sağlığım oldukça paylaşıp mutlu olmaya devam ederim inşallah :)
Sevgiyle kalın...

3 yorum:

 1. Becerebilirmiyim ama cok istiyorum mukemmelsiniz🙋😘💕

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Tabi ki Hikmet hn.siz harika işler çıkarıyorsunuz👍🏻

   Sil
 2. Becerebilirmiyim ama cok istiyorum mukemmelsiniz🙋😘💕

  YanıtlaSil